Duben 2007

V Žirovnici,21.dubna 07

22. dubna 2007 v 19:26 ňáký psaní apod..
>to bylo jen napsáno..
Otevřela dveře..potom,co si vyzula boty,sekla sebou na postel-ne proto,že by byla vylitá,bo něco podobného.Sama vlastně nevěděla proč.Nebyla to žádná únava,..snad jen psychická..A jag by asi řekli její kámoši,měla zásek..Někam,..někam,snad někam do zdi,kterou stejně ani nevnímala..Ale co jí vlastně štvalo,co jí zevnitř užíralo?-Teda esi to vůbec něco bylo..Nevěděla..a gdo ví,esi eště něgdy bude vědět,proč bez příčiny.. ? (Igdyž ona to většinou ňáká příčina bývá,jen si jí neuvědomujeme,skrývá se v uběhlých situacích,..)

citát

18. dubna 2007 v 14:36
Přemejšlela sem,kam to šoupnout,ale je to taký spíš wlastenecký citát,tagže je to tu..Našla sem ho w knížce Václava Havla O lidskou identitu
Zem duní,čím to asi je?Neboj se,to národ pracuje.(CharlieSoukup)

eště něczo..

15. dubna 2007 v 20:39 ňáký psaní apod..
jag sem mohla zapomenou to napsat.. >L.:to ti to welký hřiště leží tag w hlawě-S.:týý woe-L.:já wim,že už si zase zhulenei..
S.(myslim teda):Járo,máme boty od stejný společnosti!-J.:fuckt?io no,made in China!
L.:já si pomáhám rukou!

Zelená sobota

15. dubna 2007 v 20:32 ňáký psaní apod..
Pátek asi nicz moc,newim co sme dělali..io wastně sme zkončili u čekárny a wykládaly si a pag se každei wydal domu..Ofšem sobota..wynechám nudný průběh dne..tagže sem s Pepou wyjela do Třebáně nakoupit nám ňákei alkohol..jezdila sem po plusu s košíkem plným krabicáků,vodky,coca-coly a džusu..nee,tyio proč já to tag blbě rozepisuju..czhe..prostě měla sem mít s Aninkou napůl 2l houby a pag 1l zelený(kterou nám dala na "dluh" hospodská,po tom co sem jí nigde nesehnala) jenže Ann to wyřešila tag,že si nechala houbu a pro mě zblila zelená..tagže po tom co sem wypila cca 3/4 l zelený.. a newim přesně w kolik sem šla domu,sem zeblila celou koupelnu resp.umywadlo a záchodowý prkýnko,který sem nestihla zdwyhnout,ale později se mi to podařilo..a dál sem pag pokračowala eště asi tag 6x z našeho okna.....njn,po zelený se zwrací lehce..mno,newim esi je w hodný,abych to tu podrobněji rozepisowala..stačilo,že si to dnes wyslechli ostatní zpitky..tag alespoň zelený želé..

asi wim z čeho to ie..

12. dubna 2007 v 20:54 ňáký psaní apod..
Jen tag mimochodem,ten názew článku se asi zatim nebude týkat toho,co tu teď budu psát..mno nicz..Newim,posledních několik dní mam chuť,tendence něco zas psát,jako dříw..Teda ne,že bych se chtěla wrátit z5 do těch starejch časů(těch který teď myslim,což nemůžete wlastně wědět)
Otherside 4:15
P.uč.Řepová: Nechtěla bych být twým ušním lalůčkem! (dneska si na to wzpoměla A.)
Ale zase z toho nic nebude,chci,ale nejde to..A už ani nemam náladu tady okecáwat ňáký sračky,sry,ale nemam ani náladu to psát buď s hwězdičkou bo slušněji..
Zdrawím ty,co mají snahu "wztát z mrtwých" !Oi!

odkazy

12. dubna 2007 v 20:32
Tady sou nějaký odkazy na stránky zabýwající se tématikou skins..:
http://www.chancers.cz stránka anglicko-české kapely hrající ska..s wliwem i jiných stylů,např. punku..i zde najdete něco k historii skinheads..

nestíhám,newim..

11. dubna 2007 v 15:12 ňáký psaní apod..
>click nemám náladu se o tomto tématu wíce rozepisowat,zbytečno se dnes rozčilowat..snad jen,je mi z těch fšech č***** na blití!
A.: Uhni ty parchante hnusnei!
použíwejte wždy jeden tampon!(A.se při hodině nudila,tag si četla náwod)

z toho nicz nebude..

9. dubna 2007 v 21:36 ňáký psaní apod..
Tag koukám,že už sem skoro wůbec nicz nepíšu,jakože ňáký "normální" články..:) Ale dneska to asi neprotrhnu..(ty we,to zní,mno newim..nepochopte to špatně)
L.: ježiš ty woe HAM!
4 Kvítí: ještě,že tě lásko mám..
newim,už mě nicz nenapadá..sem hloupá holka,o wýkendu sem dělala oškliwý wěci.:D ne to je wážný,přišla sem o děsnei hafec mozkowých buněk..

CZ SKA

3. dubna 2007 v 21:48
Fast Food Orchestra montpelier >click
2v1 20:15 >click
The Chancers Tuffer Than Tomorrow (live) >click

Odkaz

2. dubna 2007 v 22:07
házim sem odkaz na stránku,gde najdete hafec wěcí o Malomocnosti,Spínacím špendlíku a Nick oteenu..>http://nickoteen.ic.cz<

na**at!

2. dubna 2007 v 21:11 ňáký psaní apod..
tenhle článek asi k ničemu kloudnýmu nepowede,ale tag uwidíme..
wywalí oči,že gdyž upadne,tag si je odře..
teplá lesba
Io tag wy hledáte sprawedlnost?Co slowa jako čest,prawda(dobrá,w této nejmenowané situaci bych měla pomlčet,ale berme to jako narážku wůbec na dění kolem) a gdyž do toho zatáhnu i jiná témata tag vlastenectví.?! Nehledeite sprawedlnost tam,gde není..A hlawně,nemluwte o té špíně jako o člowěku,dožadujícím se pouze swého práwa!Jistě,měli bysme pomáhat sprawedlnosti a následnému wyřešení problému,ale w této situaci se ktomu už bohužel nedostaneme..Možná je to chyba,ale připadá mi,že wětšinou se řídím podle hesla >Jag gdo ke mě,tag já k němu! a já nebudu jen tag sedět na prdeli,nechat sebe a swé blízké obwiňowat na fízlárně,čelit falešným a naprosto smyšleným wýpowědím!Ne! Gde to sme? slowo demokracie tady neexistuje,czo to sakra má jako být?! To si jako budeme na powrch hrát na něco tag přihlouplého,na demokratický stát?Fízlowé,učitelé,moji rodiče,ti fšichni a určitě spousta dalších se chowá spíš jag banda wylízanejch komunistů,bo ňákejch udawačů..A teď už začínám mít sklon rozepisowat se spíše do dalšího témata,tagže to asi nechám na jindy..