Květen 2007

a..a proč?

30. května 2007 v 18:21 ňáký psaní apod..
a stojíš..a koukáš..a chceš vypnout..ale nejde to úplně..a příroda,šnek..a ptáčci zpívaj..ale proč my vlastně máme vsugerováno říkat: "zpívaj"..třeba si jen povídaj,jen tag mezi sebou,sami..
a je smutný,to,co si říkaj,mami? - proč vlastně mami,proč ne,tati? to je taky jen zvyk,bo proč vlastně se taký otázky pokládaj mámě? io,vlastně,ona nás porodila,kojila,přebalovala,..ale nemohou se pag ti otcové cítit ochuzeni o tu první dětskou náklonnost,o to první přilnutí dítěte(k matce) ?

zase jednou po čase..

29. května 2007 v 20:57 ňáký psaní apod..
Tag si říkám,že sem něco napíšu,pže to tu vlastně mám asi proto,abych si sem ukládala věci(myšleno nejspíš fotky,apod.) ,psala básničky,který momentálně už ňág nepíšu,a vůbec věci,který mě napadai..Mno,a dyž si sem nic nepíšu,nedávám,tag později nebudu vědět,co sem třeba řekla,co mě f týhle době napadalo,apod..
Štve mě,že nejsem schopná psát třeba básničky,apod. jako dříf,je to tim,že už nemám tag deprese a schízy..Ale protože sem poslední dny ňág podezřele často zdrblá,tag sem fčera dokázala s nepříliš doboru náladou napsat za večer slohovou práci z angličtiny,která až moc podezřele zaváněla jakousi úzkostí apod..Ale převypravět jí tady nebudu.. jinag mi máti f báglu vyděla cigára a dneska sem zjistila,že jag jinag to napráskala otcovi..jenže se stalo něco velice nečekaného-on mě neseřval,nelištil mi,jen upe s naprostým klidem chvíli něco kecal a pag to zkončilo..
užasná věta,která se mi dneska povedla napsat > zkurvenei usmef,desnyho uspechu
tu větu musim eště něgdy v něčem použít ..fak se mi libí..<3

nefim hele,fak nefim..:D

15. května 2007 v 19:23 ňáký psaní apod..
Mno..tag sem si normálně řekla,že sem napíšu ňákei článek..já sem asi trochu mimo..czhe,nee..pže sem děsnei dobyteg..f pátek sme měli u nás f Přesece koncík,klucí od nás z Třebáně,czo začínai..punk to byl..vee..(do p***,já mam zas dojezdy) tag sem tam byla s Pájou..:) a f sobotu,f neděli a f pondělí,uaa to je ale hnus,sem byla fak monstrózně vykašená..I gdyž sem říkala,že na pálo už s***..a před chvílou sem došla z knajpy,pže mi P. psal..tag sem se ač přes velké rozmýšlení,nakonec sebrala a sešla se snim.. tag zatim radší nic víc,io..nefim co napsat,ne..

8.května

8. května 2007 v 20:46
Dnes je to přesně 62 let od osvobození od fašismu..8.května 1945
Co víc k tomu dodat..