Prosinec 2007

Vánoce O7

25. prosince 2007 v 15:18 ňáký psaní apod..
Dobře no,tak sem se dokopala napsat aspoň ňákej krátkej článek,když sou ty Vánoce..
Oka,no tak překvapivě mě včera ani nechytla má vánoční deprese,která mě dříve velice ráda přepadala..Spíš bych řekla,že teď už sem to ňák nehrotila a víceméně nevnímala..Snědla sem večeři,rozdali se dárky,který pro mě nebyly žádným překvapením jelikož sem si většinu kupovala,resp.objednávala přes net sama. Ovšem ne že bych z nich nebyla nadšená-úžasné hnědozelené boty Burton na snb mi jako málokterá věc dokázali opravdu vykouzlit úsměv,kostkované kšandy samo taky ale přece jen..
No prostě přežila sem to s klidem a dokázala sem se nerozčílit ani potom co mi naši nedovolili odjet do Přeseky do knajpy..ale pivko sem stejně měla:)
Každopádně překvapení letošních Vánoc,o které se postarala babička,bylo/je v podobě výletu do Benátek..wow..

Exni!to, exnito? exnito!

23. prosince 2007 v 15:53 ňáký psaní apod..
No včera sme byli na koncertu Exni!to..Před odjezdem sme se samozřejmě museli posilnit v knajpě..poté cesta směr třeboň..první zastávka pod picerkou,kde sem úspěšně vypila další tři piva (už se zlepšuju..samo že i díky dobrým učitelům) a jelikož chlapci nejsou troškaři a přece jen pijou rychlejc a víc než já s radostí si objednávají rovnou dvě pivka,aby nemuseli čekat..po zaplacení sme se teda zvedli a s nezájmem o okolí sme si každej vzali svý nerozpitý pivko a vydali se k tomu zku*venýmu roháči..všude mrtě lidí,ale co,vono kdyby to byli aspoň někdo normální(teda aspoň pro mě normální), ale co se dá čekat od místa kam běžně chodí parchanti na diskárnu..vono v třeboni je jim to úpe fuk disco nebo punk stejně tam dotáhnou..lidi hnus další dvě kapely,který tam hráli sem díky bohu ani neslyšela..ostatně měli sme tam namířeno stejně jen na exni!to a na ňáký emo nebo co opravdu nejsem zvědavá..každopádně sem po příchodu tam neměla pocit ňákýho většího ožrání,ale poté co sem vylezla z poga,šla to rozdejchat ven, gde sem si mimochodem trochu pokecala s jakýmsi starším,neznámým pankáčem>výjimka večera,se mi začalo dělat krapet nevolno..takže asi tak hodinu po zkončení koncertu sem jen tak bezvládně asi s ne moc milým výrazem seděla u stolu a čuměla..a chvílema se přidávala do tvoření bordelu na stole..

no a zejtra sou už vánoce co?! to je fak hnus jak to uteklo..snad to přežiju..

rychta

17. prosince 2007 v 11:55 ňáký psaní apod..
Tak koukám,že už sem sem dlouho nic nenapsala.Ale ono vlastně ani neni/nebylo co. Ikdyž..tenhle výkend,resp. od soboty sem byla v brodu. A večer byla rychtáá- Rotor a Zero SSs.. Přerušila sem tam svojí cca 3-týdenní výdrž bez. a jelikož sem se nepřestávala těšit a hlavně teda doufat na onu věc (nebudu zveřejňovat) později už sem nepokračovala s tím,že se na to chci udržet v cajku..JENOMŽE ona věc nedorazila..no.zarychtila sem si dobře,možná až moc..což už později nepobíraly moje kyčle,atd,.. (ano,moje klouby i přes můj věk nejsou zrovna oka) každopádně domu sem se dostala bez obtíží, překvapivě celkem brzo..bohužel ani ne na kaši..takže to zhrnu,akce byla v cajku..možná sem mohla dopadnout líp,na což sem se teda těšila..ale i tak..třeba někdy příště..
jinák jakóó..já nechci..jak to,že to všechno tak děsně utíká..za tejden už sou vánoce..jediná výhoda-volno..áá nevim,už mě nic nenapadá..tak zas třeba jindy,ne?..

destrukce

2. prosince 2007 v 21:23 ňáký psaní apod..
Ty vaše pohledy nechápavé, (a nebudu se "namáhat" psát velké vé)
tak řekněte mi tedy..
Chodit po špičkách
a vše kolem nechat jít?
Ptáte se proč se bít?
Proč vlastně io,
ale proč taky ne.. ?
Zkurvená/é generace
slepost a pád
kam dál to chcete hnát
Máme málo- tak brát
koloběh planety
konec a start
Malý dítě,co ne a ne přestat si hrát
Vim já?
Pomoz (- Si sám? - Nám? )